DETAIL WORKS O NÁS

Komplexná starostlivosť o Vaše auto

Naša firma sa špecializuje na DETAILING áut. Každé jedno auto vnímame ako výnimočné, tak aj k nemu pristupujeme. V modernom svete sa slovo detailig začína čoraz viac skloňovať, a my chceme byť jeho súčasťou. Rast a držanie kroku s dobou je nevyhnutnou súčasťou v tejto brandži, preto sa snažíme neustále napredovať . Okrem precízneho vyčistenia auta, preto ponúkame aj ďalšie služby ako leštenie laku, aplikáciu ochranných fólií, renováciu kože, keramické ochrany, čistenie podvozkov suchým ľadom a mnoho ďalších. S tým sú spojené aj školenia a certifikácie nášho tímu. Na trhu sme vyše 10 rokov a láska k autám nás stále neomrzela, práve naopak, stále rastie 🙂

SPOZNAJTE NÁŠ TÍM

MÁRIO

Mário je zakladateľom Detailworks. Od začiatku si prešiel všetkým od čistenia áut, renovácie kože až po renovácie veteránov. Aktuálne sa venuje robeniu ochranných fólií, školeniu a riadeniu zamestnancov v ostatných odvetviach.

MICHAELA

Miška je Máriova pravá ruka. Je mu nápomocná pri všetkom, čo potrebuje. Venuje sa prevažne čisteniu interiérov a ošetrovaniu laku. Stará sa taktiež o chod firmy, vybavuje objednávky a dáva Vám termíny.

VIKTÓRIA

Viktoria sa stará o čistenie interiérov, umývanie a prípravu áut. Vždy pomôže každému, kto niečo potrebuje. Najviac pomáha Miške, je jej pravá ruka a súčasne sa stará aj o našu umývárku.

IVAN

Ivan sa u nás primárne venuje renovácií kože, občas však pomáha aj pri korekcií laku. Ivan je tichý a pri svojej práci veľmi precízny, auto vám odovzdá v perfektnom stave, avšak bez slov.

SPOZNAJTE NAŠICH PARTNEROV

Náš partner Krytex sa venuje vývoju a distribúcií špičkových keramických ochrán laku ako aj iným výrobkom súvisiacimi s našou prácou. Výrába ochranné prípravky keramického charakteru aby sme Vám mohli ošetriť Vašu karosériu, disky, a mohli Vám auto odovzdať krásne nablýskané.

Xpel, ako náš dlhoročný partner nám dodáva ochranné fólie na Vaše auto. Ich číre polyuretánové fólie sú na Vašom aute prakticky neviditeľné. Fólie vyrábajú na mieru pre každý typ vozidla, takže nehrozí že by sa na Vašom aute niečo rezalo. Fólie chránia auto proti odletujúcim kamienkom z cesty, oderkom pri parkovaní či škrabancom z umývacích liniek.

Prémiová nemecká autokozmetika Servfaces je neoddeliteľnou súčastou našej práce. Poskytujú nám širokú škálu detailingových produktov, bez ktorých by sme si nemohli robiť svoju prácu. Či už máte športiak, alebo rodinné auto, servFaces má prípravky proti poškodeniam z vandalizmu, na opravu kože, ale aj na bežnú údržbu.

Colourlock je popredným výrobcom špecializovaných produktov na čistenie kože, starostlivosť o kožu, opravu kože a produkty na ochranu kože. Vďaka dlhoročnému výskumu a využívaniu najnovších technológií je inovatívny rad produktov starostlivosti o kožu. Colourlock je vyrobený z vysoko kvalitných, netoxických zložiek. Tieto výrobky sú rokmi overená kvalita ktorú Vám poskytujeme.

0
Vaša objednávka
  • Váš košík je prázdny